glovo - Reddit Glovo has the potential to be a beacon of integrity in the business world, but it requires a fundamental shift in how it treats its potential employees May this account serve as a catalyst for positive change within Glovo, urging the leadership to reconsider their hiring practices and instill a culture of respect and transparency
Glovo - Forum Krstarice Da li neko ima iskustvo sa ovom firmom zanima me posao dostavljaca na bajsu kako se to placa i da li ima jos uslova sem da si punoletan i da imas biciklu( u sustini zanima me kako ide sve to)
Wolt zarada - Forum Krstarice Interesuju me iskustva kao wolt dostavljača? Danas sam preuzeo tu torbu i razmišljam da li se upustiti u to ili odustati na vreme Vozio bih automobil i napravio neku grubu kalkulaciju da mi treba 2000 Dinara za gorivo dnevno Znači mjesečno otprilike 500 eura Pitam momka koliko realno može da
GLOVO, Wolt, Potrčko i ostale kurirske službe (za kućnu (ličnu - ne . . . Dobar dan, otvorio sam ovu temu da bi razmenjivali iskustva oko servisa za isporuku Motiv za ovo je već drugi problem sa Glovom koji sam imao o kome ću pričati u ovoj temi Molim Vas za vaše mišljenje, iskustva i savete u vezi porudžbina hrane i ostalih potrebština koje su pogotovo korisne za
Glovo, Deliveroo, Just eat. . . : r ItaliaCareerAdvice - Reddit Avete avuto esperienza diretta e come vi ci siete trovati? Quale paga meglio in rapporto al servizio che offrono al lavoratore? Un mio amico ha lavorato per Glovo 3 anni fa e mi ha raccontato che all'epoca pagava meglio, ma immagino che in questi 3 anni tra la varie aziende sia cambiato qualcosa, ipotizzo